kejzateam-log

Zapisy

Zapisy do grup sportowych odbywają się w klubie przy ul. Grunwaldzka 46 I piętro ( wejście od podwórza ) lub telefonicznie pod numerem tel. 575 510 005


W jakim wieku można się zapisać?
Prowadzimy zapisy do sekcji judo dzieci w wieku od 5 lat. W początkowym okresie jest to przede wszystkim „Zabawa w Judo”, która jest dobrym przygotowaniem do późniejszych treningów już typowo sportowych. Zapisy do poszczególnych grup przyjmowane są w ciągu całego roku – mailowo lub telefonicznie. Na pierwsze zajęcia prosimy o przyniesienie wypełnionej deklaracji (zakładka – Zapisy), bądź wypełnienie jej na miejscu przed przystąpieniem do zajęć. Ze sobą przynosimy długie spodnie dresowe bez zamków, t-shirt, bądź judogi oraz klapki. Ćwiczymy boso (prosimy o wysoką higienę całego ciała, w przypadku dziewcząt – upięte włosy) bez żadnych ozdób na ciele (kolczyki, spinki, łańcuszki i inne). Grupy nowo tworzone w naszym klubie podzielone są ze względu na wiek dziecka.


Kiedy się zapisać?
Zapisy do sekcji Judo są przyjmowane przez cały rok szkolny, natomiast najlepszym momentem do rozpoczęcia treningów jest rozpoczęcie roku szkolnego. Wtedy powstają nowe grupy zapisowe i dziecko równocześnie z rozpoczęciem zajęć szkolnych zaczyna trenować.


Składka członkowska wynosi:
80 zł/miesiąc za pierwsze dziecko
40 zł/miesiąc za drugie dziecko
0 zł/miesiąc za trzecie i kolejne dziecko